نتایج جستجو برای عبارت :

نائب ایاره خواهم بود ان شاءالله

یا ستار العیوب

رفتنمون جور شد. ان شاء الله حدود یک ساعت دیگه راه می افتیم. :)
خدایا خیلی خیلی شکرت.

+نصف دلم میمونه پیش آبجی بزرگه اما... به خاطر بچش نتونست بیاد :(

+دعا گو هستم ان شاءالله...

+استرس که میگیرم، بیشتر وب و گوشیمو چک میکنم :/ هزار کار دارم اونوقت هی این صفحه رو رفرش میکنم.. هی رفرش میکنم!

ادامه مطلب
 من از الان: می خواهم کاری برای کسی انجام بدهم، نمی گم ان شاء الله و امثالش.
می تونم انجامش بدهم، می گویم: انجامش می دهم
نمی تونم انجامش بدهم، می گویم: انجامش نمی دهم
غیر از این دو برای من قابل قبول نیست.
+به بازی گرفتن مردم با حرف های خدابخواهد، ان شاء الله، در انجام کاری، چیز خوبی نیست.
گفتن ان شاءالله و خدا بخواهد، سرجایش، خیلی هم خوبه.
نکته ای که جا انداختم: کاری که می بینم می تونم انجامش بدهم را قبول می کنم
و می گویم ان شاءالله انجامش می دهم.
و خداحافظی کردم که ان شاءالله زائر کربلا باشم...

سلام...
امروز ورزش طرز نگه داشتن توپ هندبال رو یاد داد...
زنگ ریاضی هم کلللی تمرین حل کرد...

ان شاءالله که در همین چند روز بار سفر می بندیم برای رفتن به اربعین حسینی...
دعا گوی همتون خواهم بود ان شاءالله...

+اگه ازم بدی دیدید حلال کنید...البته توی دنیای مجازی خیلی بدی نمیشه کرد...:/...:)))

ان شاءالله که زائر کربلا باشید به زودی...
#آرزوی_براورده_شده

یاحسین...
بسم الرحمن الرحیم
سلاااام روزتون بخیر. این عید بزرگ و ناب رو بهتون تبریک میگم. ان شاءالله که از شیعیان و ولایتمداران حقیقی مولامون باشیم. 
عرض تبریک به محضر امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف
من برای نوشتن بضاعت زیادی ندارم. برای همین هم حال خوب این تبریک رو با صحبت اضافه تری خراب نمیکنم. :)
ان شاءالله که بهترین ها رو از جانب حضرتشون عیدی بگیریم.
ان شاءالله که شاهد ثمره حقیقی غدیر باشیم ... 

والی الله ترجع الامور ...

بسم الله الرحمن الرحیم
 بنده می خواهم صمیمانه تشکر کنم از پزشکان و پرستاران و مجموعه‌ دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه‌ با این بیماری‌ای که اخیراً در کشور به‌وجود آمده. همچنین تشکر کنم از وزارت بهداشت و درمان و مجموعه ی همکاران آقای وزیر بهداشت در این مجموعه به خاطر تلاش هایی که می کنند و زحمتی که می کشند. من برنامه ی امروز را فقط ترتیب دادم برای همین که این تشکر را بکنم در حضور آقای دکتر مرندی رئیس محترم فرهنگستان علوم پزشکی. دوس
امیدورام بتونم سالم و سلیم الصدر بارت بیارم.
نه ولی من چطور می تونم!
منی که هیچ وقت تکلیفم روشن نبود از شدت کور چشمی و کور دلی...
امیدوارم خدا سلیم الصدر بارت بیاره و بعد به عشقی کام دلت رو بگشاید که عشق بالا دستش فقط عشق خودش باشه که به ائنم برسوندت با این عشق ...
به عشق رسیدی درکش کنی ان شاءالله
عشق برات اتفاق بیافته ان شاءالله
اونقدر سلیم الصدر و دریا دل باشی که عشق بیاد سمتت و درکش کنی
و معشوق که عاشقت شده هم همینقدر و بلکه بیشتر سلیم الصدر و در
بسم الله النور

سلام علیکم بزرگوارانی که در نظرات خصوصی اجازه انتشار مطالب و داستانهای را داشتند هیچ اشکال شرعی ندارد و ان شاءالله  انتشار مطالب برای بقیه راهگشا باشد.
و بزرگواری که خواستند برایشان ایمیل بفرستم فعلا اینترنت قطع میباشد ان شاءالله زمانی که وصل شد برایشان میفرستم
بسم الله النور

سلام علیکم بزرگوارانی که در نظرات خصوصی اجازه انتشار مطالب و داستانها را داشتند هیچ اشکال شرعی ندارد و ان شاءالله  انتشار مطالب برای بقیه راهگشا باشد.
و بزرگواری که خواستند برایشان ایمیل بفرستم فعلا اینترنت قطع میباشد ان شاءالله زمانی که وصل شد برایشان میفرستم
امیدورام بتونم سالم و سلیم الصدر بارت بیارم.
نه ولی من تنهایی چطور می تونم!
منی که خیلی جاها هنوز حب و بغض هام الهی نشده، هنوز...
امیدوارم خدا سلیم الصدر بارت بیاره و بعد به عشقی کام دلت رو بگشاید که عشق بالا دستش فقط عشق خودش باشه که به اونم برسوندت با این عشق ...
به عشق رسیدی درکش کنی ان شاءالله
عشق برات اتفاق بیافته ان شاءالله
اونقدر سلیم الصدر و دریا دل باشی که عشق بیاد سمتت و درکش کنی
و معشوقت که عاشقتم شده هم همینقدر و بلکه بیشتر سلیم الصدر و
بسم الله الرحمن الرحیم
چه خوب است که همه ما بیاییم و اوّل صبح به پدرمان، مولایمان، امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) سلام دهیم و مطمئن باشید حتماً آن حضرت جواب سلام ما را می دهد.
ان شاءالله قسمت شود همه با هم این کار را هر روز که از خواب پاشیم انجام دهیم
ان شاءالله همیشه سلامت باشید
یا علی
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام خدمت مهدی دوستان عزیز ازهمراهی وهمکاری شمادوستان عزیز متشکریم. 
ان شاءالله باحمایت وبازدیدهای مستمر شما خوبان واطلاع رسانی به دوستان ونزدیکان خود کمک کنید تا صفحه تازه تاسیس حضرت ولی عصر(عج) بانیرویی مضاعفترازقبل به کار خودادامه دهد.
(به روایتی:کودک تازه کار صفحه راه رفتن رابلد شود.)
منتظر نظرات وانتقادات شما هستیم.ان شاءالله.
وقتی ما رو صدا می زنی باهم، حس میکنم داری اجزای وجودت رو صدا می زنی. ان شاءالله که تکثر و پریشانی و ناهمسویی این دو جزء از وجودت، تو زو پریشان نخواهد کرد، پذیرفته ام باهمه عشقی که از تو در دلم رخ داده، تو مال خدایی و مادر بودن من تنخا فرصتی برای رشد من و امتحانی از سوی خدا برای منه
و اینکه عشق رو درک کنم و عشق نادیده ز دنیا نروم
برای تو عاقبتی عاشقانه و عارفانه و متعالی از خدا خواسته ام. تو باید با عشق حقیقی آشنا بشی، و از مشق وحدت در عشق پاک و عمی
وقتی ما رو صدا می زنی باهم، حس میکنم داری اجزای وجودت رو صدا می زنی. ان شاءالله که تکثر و پریشانی و ناهمسویی این دو جزء از وجودت، تو زو پریشان نخواهد کرد، پذیرفته ام باهمه عشقی که از تو در دلم رخ داده، تو مال خدایی و مادر بودن من تنخا فرصتی برای رشد من و امتحانی از سوی خدا برای منه
و اینکه عشق رو درک کنم و عشق نادیده ز دنیا نروم
برای تو عاقبتی عاشقانه و عارفانه و متعالی از خدا خواسته ام. تو باید با عشق حقیقی آشنا بشی، و از مشق وحدت در عشق پاک و عمی
شاخصه‌ی نفاق دشمنی با رهبر زنده و حی و حاضر جامعه‌ی اسلامی است. به عبارتی مشکل منافقین با ولایت است؛ اگر ولی پیامبر باشد می‌گویند: «از بشر نباید اطاعت کرد.» اگر ولی امام باشد، با حفظ احترام پیامبر(ص) و سلام و صلوات بر او، با امام در می‌افتند. اگر ولی نائب خاص باشد، می‌گویند: «به شرطی حاضریم اطاعت کنیم که خود امام بگوید.» و اگر نائب عام باشد می‌گویند: «باز اگر نائب خاص بود یک چیزی! اما این‌جوری اصلا!»تکبری که باعث شد در امم سابق بسیاری از خو
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
«در اصطلاح شیعه غیبت، اسم زمانی است که شیعیان نه دسترسی به پیغمبر دارند نه به امام ع و نه نائب­های خاص آن حضرت، بلکه امور شیعه در آن زمان به نائب­های عام واگذار شده است. و غرض از نائب­های عام این است که امام زمان(عج) یک صفاتی را به طور کلّی بیان فرموده و دستور داده است که هر کس دارای این صفات بود از او تقلید کنید.
و فقهای ما هنگامی که درباره این صفات بحث می­کنند آنها را به چند شرط که اهم آنها «افقهیت» یعنی در علم فقه د
                                      ˝بسم رب الشهداء والصدیقین˝
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...

ان شاءالله را که می نویسی صدایی- که مطمئنی از شیطان است- می گوید حالا تو می نویسی ان شاءالله وگرنه تا فردا ساعت چهار و نیم چه اتفاقی با این سرعت می خواهد رخ دهد که دیدار شما را بهم بزند؟؟؟... صبح بیدار می شوی و شادمانه در پی آماده شدن برای قرار عصر هستی ...دو ساعت قبل از چهار و نیم لرزه ای وحشتناک بر وجودت میفتد و تا حدی ادامه پیدا می کند که حتی توان دادن پیام برای بهم زدن دیدار را هم نداری و دست به دامان همسر می شوی برای تماس با مخاطب منتظر...
و ای
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.

ان شاءالله را که می نویسی صدایی- که مطمئنی از شیطان است- می گوید حالا تو می نویسی ان شاءالله وگرنه تا فردا ساعت چهار و نیم چه اتفاقی با این سرعت می خواهد رخ دهد که دیدار شما را بهم بزند؟؟؟... صبح بیدار می شوی و شادمانه در پی آماده شدن برای قرار عصر هستی ...دو ساعت قبل از چهار و نیم لرزه ای وحشتناک بر وجودت میفتد و تا حدی ادامه پیدا می کند که حتی توان داد
در یک‌صد و پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با اکثریت آراء سجاد قهرمانی فرد به‌عنوان نائب رئیس جدید انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، ظهر امروز ۴ خردادماه ۱۳۹۸ در یک‌صد و پانزدهمین جلسه علنی
شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر که با حضور اعضاء، حمید عشقی شهردار شاهین‌شهر و
سایر مدعوین در ساختمان نگارستان برگزار شد.
در ای
امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال
این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا
کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور
محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی
راه بیفتد.
..آخر این بغض خفی را علنی خواهم‌ کردو حرم سازیتان را شدنی خواهم‌کردمن به تنهایی از این جام نخواهم‌نوشیدهمهٔ اهل جهان را حسنی خواهم‌کردتا همه مردم دنیا بچشند از کرمشهمه را از نظر فقر، غنی خواهم‌کردهمه‌جا از حرم خاکی او خواهم‌گفتکربلا را و نجف را مدنی خواهم‌کردمیشود دید چه خون دلی از غم خوردمسنگ دل را که به یُمنش یَمنی خواهم‌کردآرزو نیست، رجز نیست، من آخر روزیوسط صحن حسن سینه‌زنی خواهم‌کرد
سید محمد رضا موسوی 

.................................
شای
رهروان خسته را احساس خواهم داد 
ماه های دیگری در آسمان کهنه خواهم کاشت 
نورهای تازه ای در چشم های مات خواهم ریخت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سِهره ها را از قفس پرواز خواهم داد 
چشم ها را باز خواهم کرد ... 
*
خواب ها را در حقیقت روح خواهم داد 
دیده ها را از پس ِ ظلمت به سوی ماه خواهم خواند 
نغمه ها را در زبان چشم خواهم کاشت .
گوش ها را باز خواهم کرد ...
*
آفتاب دیگری در آسمان ِ لحظه خواهم کاشت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سوی خورشیدی
من شنیدم در مردم همکاریها و محبتها زیاد هست. دکان دار بیرون دکانش در خیابان شیر آب و وسایل شوینده گذاشته که رهگذرها اگر مایلند بیایند آنجا دستشان را صابون بزنند/ خب اینها خیلی با اهمیت است؛ یا فلان پرستار عروسی خودش را عقب انداخته برای اینکه بتواند به این کار برسد؛ یا بعضیها کمکهای مالی مثلاً در مجموع میکنند؛ اینها بسیار کارهای خوبی است/ این درواقع رزمایش عمومی مردمی و دستگاه های ذیربط هست که ان شاءالله امیدواریم دستاورد خوبی برای کشورمان
«لَقَدْ صَدَقَ اللّهُ رَسُوْلَهُ الرُؤْیَا بِالْحَقِّ لَتَدْخُلَنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ اِنْ شَاءَ اللّه.» همه می‌گویند که: «در کعبه درآییم.» و بعضی می‌گویند که: «ان شاءاللهّ درآییم.» این‌ها که استثنا می‌کنند، عاشقان‌اند. زیرا که عاشق خود را بر کار و مختار نبیند. بر کار معشوق را داند. پس می‌گوید که اگر معشوق خواهد در آییم. اکنون مسجدالحرام پیش اهل ظاهر آن کعبه است که خلق می‌روند، و پیش عاشقان و خاصان مسجدالحرام وصال حق‌ است. پس می
گر تو می خواهی، نمی خواهی مرا، خواهم ترا،
سال و ماه و روز و شب تنها ترا خواهم، ترا.
تا به حسن دیگری خواهم، که بینم روی تو،
در دعا و در نمازم از خدا خواهم ترا.
جز وفا چیزی نخواهم از جهان عشق تو،
از جهان ب یوفا، ای بی وفا، خواهم ترا.
خون بها از تو نم یخواهم، بیا، خونم بریز،
در بهای جان خود، ای بی بها، خواهم ترا.
تا ز من بیگانه ای، بیگانه ام از عقل خویش،
با دل دردآشنا، ای آشنا، خواهم ترا.
هر نفس دارم هوس، باشی تو با من همنفس،
در نفسهای پسینم چون هوا خوا
سلام علیکم
امروز با خواهرم به نیت همراهی با پیاده رو های اربعین از خونشون تا شهدای گمنام نزدیک خونشون پیاده رفتیم و زیارت عاشورا خوندیم و تو راه مداحی گذاشتیم و اومدیم .چند وقتی هست که براشون یادمان درست کردن. فکر کردم به تازگی اومدن . اونجا فهمیدم پنج ساله که اینجان و من بارها از کنارشون رد شدم . شرمنده شدم . انگار باید حتما اون یادمان با سقف طلایی می بود که بیام چون تو مرور ذهنیم میدونستم انگار اینجا هستن
امروز زنگ زدم روضه خون دعوت کنم . هنوز
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_ششم
.
ناهار دعوت آقا بودیم. خیلی ساده بود. قیمه و پلو و یه بطری آب معدنی 
خواستم بخورم اما اولین قاشقی که برداشتم یاد محمد افتادم
نتونستم بخورم
اون شاید الان بیرون منتظر من باشه و نتونسته باشه بیاد داخل 
اونوقت من چه طوری این رو بخورم
با همین فکر و خیال زدم بیرون
حالی که الان داشتم با حال قبلم کلی فرق داشت
الان یه امام گونه ای دیده بودم 
می گند ایشون نائب امام زمانه و این همه معنویت در تمام وجودش موج می زنه و می شه خدا ر
با نگاهی که تو داری بر من ،من از این قاعله رد خواهم شدتو زمن فاصله می گیری ومن  باز ازاین فاصله رد خواهم شدگرچه تاراج نگاه تو شده ،عمر ناچیز من وهستی منمن به یک ذره ی لطف تو مگر، باز از این قافله رد خواهم شددستهایت پرمهر ،دیدگانت پرنور،مقدمت عاطفه از جنس بلورباز هم با طپش قلب تو من، از در عاطفه رد خواهم شد
سلام
از جنت الارض، کربلای حضرت ارباب ، وخونه ی یکی از مجاوران اشون براتون می نویسم. دیروز عصری بعد از زیارت مزار حضرت امیر علیه السلام، که عجیب چسبید و دل کندن از حرمشون خیلی سخت بود، راه افتادیم سمت کربلا...
از دیشب مهمون یک خانواده ی بسیاااااااار مهربان عراقی هستیم، که قبلا تو اربعین با دوستم آشنا شدن. الان هم به لطف وای فای صاحب خونه به نت وصل شدم.
این ایام هم شبیه اربعین، هم یه عده پیاده دارن میان سمت کربلا، هم بعضی موکب ها تو راه آماده پذیر
کتاب طُرقهشاعر: وحید جلالی

از گلی رنگ و بو نمی خواهماز کسی پرس و جو نمی خواهممی نشینم به کنج خلوت خویشبعد از این های و هو نمی خواهمهر کس از هر کسی که پیغامیمی رساند، بگو نمی خواهمآرزو هم سراب موهومی استمن دگر آرزو نمی خواهمچیزی از بختِ مضحک مستپستِ بی آبرو نمی خواهممن دگر بعد از این خودم رابا آینه رو به رو نمی خواهماو که دیگر مرا نمی خواهدمن خودم را چو او نمی خواهمچشم در چشم آینه تا چند؟ من چیزی جز از او نمی خواهم
برای تهیه ی این کتاب می توان
من واقعا از اون بزرگواری که واسم دعا کرد (احتمالا کربلا بوده یا تو مسیر پیاده روی واسم دعا کرده یا نمیدونم یه بزرگواری که احتمالا قسمتش نشده و ان شاءالله زودتر یه نفر پیدا بشه یا یه اتفاقی بیافته که خونواده به خصوص پدر بزرگوارشون راضی بشن که بالاخره کربلا تشریف ببرند یا شایدم #اوشون تو مسیر کربلا بوده یا .... ) تشکر میکنم
امروز کاملا بدون مقدمه و اتفاقی، حس کردم حالم بهتر شد و احتمالا بعد از چند روز بهتر هم خواهم شد کلا انگار اوضاع نسبت به قبل ب
من این ها را نمی خواهم، زمین ها را نمی خواهمزمان ها را و دین ها را، کمین ها را نمی خواهم 
من از این خطّه بگذشتم، ز ما و من رها گشتمرهای قریه و دشتم، غمین ها را نمی خواهم
ز زیبایی و رعنایی دلم تنگ آمد و دیگرفریبا را و رعنا را،‌ متین ها را نمی خواهم
ز چرخ فصل بگسستم، فرا جستم چو بنشستمخلاص خویش بربستم، قرین ها را نمی خواهم
به گوشم زنگ بالا زد که بر شو وقت پرواز استمرا چون رقص نرمین است خشین ها را نمی خواهم
مبارک بادِ این پیر عجوزین را نخواهم گفتکه
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸ ، این سال را «رونق تولید» نامگذاری کردند. در بخشی از پیام ایشان آمده است:
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءالله این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود -
سلام و نور :)از اونجایی که احتمالاً در روند وبلاگ‌نویسی تغییراتی بدم، به کمک شما دوستان نیاز دارم. لطفاً و خواهشاً همۀ حرفهایی که توی دلتون مونده :) همۀ بدو بیراه‌ها و نقاط ضعف یا احیاناً نقاط قوتی که به نظرتون می‌رسه رو برام بنویسید (ناشناس یا با اسامی مستعار). برداشتتون از خانم الف، به خصوص دوستانی که روابطمون به چت‌های دوستانه هم رسید که قطعاً میدونم هیچکدوم خاطرات خوبی ندارید :) اما باز هم بنویسید. اینجا، بخشی از واقعیت زندگی من بوده و ه
متن وصیت نامه شهید داود حق وردیان:
اللهم صلّی علی محمد وآل محمد:
سلام و درود فراوان به ناجی انسانها و گستراننده ی عدل الهی قائم آل
محمد(ص) امام زمان مهدی(عج) و سلام و درود بیکران به نائب بر حقش امید
مستضعفان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران.
سلام بر امت شهید پرور و قهرمان ایران که عاشقانه و مخلصانه به فرمان روح
خدا در راه الله مالها و جان های خود را در راه استقرار حکومت الله فدا می
کنند و بزرگترین حماسه های تاریخ بشریت
۱۰ سالی میشه
که همچین شبی رو عادت کردم حرم باشم . . .

امسال داشتم به کم‌توفیقیِ خودم فکر میکردم
که باز هم دستِ نوازشِ کریمانه‌ی امامِ‌رضا جانم
به سرم کشیده شد.

ترسی که از کرونای مزخرف تو جامعه افتاده،
باعث شد، اولین بار امام‌رضا رو با "غریب‌الغربا" درک کنم.

و خب چقدر خوبه
و الان که روبروی گنبد نشستم، مییینم که چقد میچسیه.
اصلا بیشتر از قبل میچسبه :)
انگار مجلسِ خصوصیه :)
مهمونا خصوصی‌ان :)
منِ خار هم جا شدم تو این جماعتِ گُل...

لله الحمد
ل
از چند روز پیش، ذهنم درگیر مراسم چهلم پدر همسرم بود. می‌دانستم از شهرستان مهمان دارند، شلوغ ست و از حال‌وحوصلۀ این روزهای من، خارج. دنبال راهی می‌گشتم که نباشم. مادر همسرم صدایم کرد که"پیشنهاد می‌کنم بری سفری چند روزه، اصلاً فرصت مناسبیه که تنهایی بری و تنها باشی. برو کمی به خودت استراحت بده و از این شلوغی اگر دوست نداری، دور باش. نگران چیزی نباش"... خدا می‌داند چقدر از ته دل برایشان دعا کردم...

برنامۀ قم را ریختم. جزوه و کتاب و درس هم همراهم
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸ ، این سال را «رونق تولید» نامگذاری کردند. در بخشی از پیام ایشان آمده است:
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءالله این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود -
بسم الله الرحمن الرحیمخیلی وقت است که به نفس های شما و معجزه ی دعاهای خیرتان ایمان آورده ام. ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله ...الحمدلله رب العالمین الان در این دو ماه کمی بهترم به فضل خدا و دعاهای مکرر شما. به لطف خدا چکاپ جدید هم گفت که توده ها اندازه شان ثابت مانده و این یعنی الحمدلله اگر همین طوری بمانند مشکل خاصی نیست. مکافات های دانشگاه هم باز تا حدودی گذشت. :) در حال نوشتن صفحات پایانی مقاله ام هستم. امید به خدا که حتما تا قبل از مهلت مقر
از چند روز پیش، ذهنم درگیر مراسم چهلم پدر همسرم بود. می‌دانستم از شهرستان مهمان دارند، شلوغ ست و از حال‌وحوصلۀ این روزهای من، خارج. دنبال راهی می‌گشتم که نباشم. مادر همسرم صدایم کرد که"پیشنهاد می‌کنم بری سفری چند روزه، اصلاً فرصت مناسبیه که تنهایی بری و تنها باشی. برو کمی به خودت استراحت بده و از این شلوغی اگر دوست نداری، دور باش. نگران چیزی نباش"... خدا می‌داند چقدر از ته دل برایشان دعا کردم...

برنامۀ قم را ریختم. جزوه و کتاب و درس هم همراهم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به شطرنج‌باز نوجوان آقای آرین غلامی: «خدا ان‌شاءالله شماها را حفظ کند. خدا ان‌شاءالله شماها را برای اسلام، برای این کشور نگه دارد... خیلی خوشحال شدم آقای غلامی، آقای آرینِ گل. خوشحالیم که بحمدالله شماها را داریم. برای آینده‌ی کشور شماها سرمایه‌اید؛ این سرمایه را نگهدارید.» ۱۳۹۷/۱۲/۰۵سایت نوجوان خامنه ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقللاب، لوح «سرمایه آینده» را منتشر می‌کند.

بسم الله النور

نکند همه ی اینها مثل یک خواب باشد
خواب شیرینی که هیچ وقت مزه اش از زیر زبانم بیرون نرود اما تلخی پایانش تا ابد دروجودم بماند (البته تلخی دنیوی نه اخروی)
بهش گفتم بیا مثل خیلی از زوجهای دیگه ما هم یک فیلم داشته باشیم
قبول کرد
موبایل رو جلو نصب کردم و گذاشتم رو فیلم محسن داشت شعر درباره شهدا میخوند
بعد وسطاش گفت بقیشو یادم نمیاد 
گفت ان شاءالله این فیلم بمونه برای بعد از شهادتم 
با خودم گفتم چه از خود راضی بعد قیافمو یه جوری کر
یک کلام پرسیدم مشهد نمیرید؟؟؟
انگار که دلش خیلی پربود
باتمام خشم واخم گفت :نعععععععع 
نمیدونست به گمونم که
من خشمِ و بغضِ فروخورده ی چندین ساله ام!
که دیگه مدت هاست توی تقویمم دنبال مناسبت نمیگردم
فقط منتظرِ رفتنم
هروقت ;هرزمان ;باهرکی و هرچی!.همین.
حالا این روزها حاج قاسم جای همه مون نائب الزیاره ست
کاظمین;کربلا;نجف;مشهد;قم;وحتی دیدارِ رهبری...!
خوشبحالت سردار...
قایقی خواهم ساختخواهم انداخت به آب.دور خواهم شد از این خاک غریبکه در آن هیچ کسی نیست که در بیشه عشققهرمانان را بیدار کند.  قایق از تور تهی و دل از آرزوی مروارید، همچنان خواهم راندنه به آبیها دل خواهم بستنه به دریا ـ پریانی که سر از آب بدر می آرند
ادامه مطلب
تولد دوست و یار قدیمی خودم شملیا عزیزم^__^
بنظرم تولد 23 سالگیش خیلی خاص ؛ چرا ؟ چون مقامش بالاتر رفته D:
مادر شملیا عزیزمD:
ان شاءالله هم خودت هم مموش قیشَنگت*__* هم یار گرامی کنار هم خوش و خرم باشید... امیدوارم عمر با برکت همراه با خیر و عافیت نصیبت بشه عزیزم:**

اینم یه ترانه به مناسبت تولدت^_^
پ.ن: و پیشا پیش سال جدید رو به همه دوستان بلاگر عزیز تبریک میگم ، امیدوارم براتون سالِ پر خیر و برکتی باشه ان شاءالله 
{دیکشنری مهدوی - شماره 32}

م- مادر حضرت مهدی
در کانون خانواده ی امام عسکری، آن بانوی گرامی را با نامهای مختلفی از قبیل نرجس، سوسن، صقیل، حدیثه، حکیمه، ملیکه، ریحانه و خمط صدا میزدند. از دیدگاه یکی از پژوهشگران، سبب تعدد نامهای مادر حضرت مهدی، علاقه و محبت فراوان علاقه فراوان امام عسکری به او بوده چرا که نامهای گل ها و شکوفه ها را بر وی نهاده بودند.

م- محمد بن عثمان بن سعید عمری
دومین نائب خاص حضرت مهدی در دوران غیبت صغری بود. برخی ویژگی های ای
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
یادمهدی دردلم عشق ولایت میشود/ازعنایات خدابرما سعادت میشود/میبردمارابه کوی حضرتش باافتخار/این توسل سوی دل نور هدایت میشود/دلسپاری بهرمهدی زمزم چشمان بود/اوسپهرآفرینش برامامت میشود/گریه کن اندر فراقش تارسدروز فرج/سوی شیعه دروصال اوعنایت میشود/هرشبی اندرسحرغوغای وصل وانتظار/عشق مولاباعث شوروعنایت میشود/زمزم آمادگی ها بهرشیعه لازم است/دررکاب نائب اوبا شجاعت میشود/لشکری آماده باش یاری صاحب زمان/وقت زیبای ظهورش درنهایت میشود/
سلام...
امروز با دوستان رفتیم پارک بانوان:)
کلی راه رفتیم، دویدیم، آب بازی کردیم و خندیدیم:)

فردا هم قراره ان شاءالله دوستان بیان خونمون و باهم کاری که داریم رو انجام بدیم...:)
ان شاءالله از کارمون عکس میذارم...:)

پ ن:خدا دوستان خوبتون رو براتون حفظ کنه...:)

هر روزتون به آرزوهاتون نزدیک تر...

یاعلی...
مجاهدتهای در راه خدا با این چیزها قابل مقابله و قابل جبران
نیست. خدای متعال میفرماید: «إِنَّ اللهَ اشْتَرَىٰ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ
أَنفُسَهُمْ وَ أَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللهِ
فَیَقْتُلُونَ وَ یُقْتَلُونَ»(۱) آنچه در برابر مجاهدت در راه خدا وجود دارد و خدای
متعال در مقابل تقدیم کردن و روی دست گرفتن جان و مال در راه خدا قرار داده، بهشت است،
رضای خدا است. آن چیزهایی که در دست و بال ما است -چه تشکّر زبان

بسم الله الرحمن الرحیم
ببرکة التناغم مسجد جمکران:
  مشروع  #الحملة العالمیة للاستغاثة بإمام العصر أرواحنا فداهلتکوین الحضارة الإسلامیّة الجدیدة
من أجل الانسجام مع الحرکات الولائیة المهدویة ولئلا تتعرض هذه الاستغاثات لأی إبهام وشک وشبهة، أخرجناها من طور الأربعینیة ولم نحددها بتوقیت خاص
❌ دعوة:
✅ من لیلة نصف شعبان حتى فرج مولانا
✅ إلى جانب تزکیة النفس✅ کل یوم نیابة عن أحد الشهداء✅ سنقرأ زیارة عاشوراء, ودعاء الفرج, والدعاء السابع للص
اندیشه ام خشکید دراین ناکجا آباد
این ناله ها هرگز نمی گنجد دراین فریاد
تا در کف تو رشته تقدیرهای ماست
پروردگارا داد خواهم من از این بیداد
من بنده سرکش نبودم نیستم شاید
این بار از دستت عنان بنده ای افتاد
تو سوزها در سینه خواهی ناله ها در دل
من یک خدای شاد می خواهم خدای شاد
من شعرهای تازه می خواهم زبانی نو
من دشت خواهم سبزه خواهم سایه شمشاد
من دامن یک کوه سرکش در بغل خواهم
من بید می خواهم که رقصد با صفای باد
یک چشم پر می خواهم از احساس دیدن ها
یک گ
ثبت شرکت دارای قوانین و شرایطی است که با رعایت این قوانین می توان یک شرکت را بدون نقص به ثبت رساند . اولین نوع ثبت شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود است . این نوع ثبت شرکت متداول ترین ثبت شرکت می باشد که از تشکیل حداقل 2 الی چند نفر به وجود می آید که حتما یک نفر به سمت مدیر عامل و یک نفر به سمت رئیس هیئت مدیره تعیین می گردد . اگر این ثبت شرکت بالای 2 نفر مدیر داشته باشد بقیه افراد سمت عضو هیئت مدیره را به خود می گیرند . در شرکت مسئولیت محدود، سمت نائب ر
بانوی کرامت خدا معصومه است/محبوب همه اهل ولامعصومه است/اودختر هفتمین امام شیعه است/الگوی همه عشق رضامعصومه است/درروز وفات حضرتش غم داریم/درمان دل و گنج شفا معصومه است/اوخواهرسلطان خراسان به جهان/نائب برزهرابه صفامعصومه است/اندرحرمش نور خداهست زیاد/بانوی عنایت ودعا معصومه است/روزغم او هست به قم اشک ومحن/گلزارخدا بهرعطا معصومه است/شدزمزم چشمان ز برش دریایی/آن صاحب غصه وعزا معصومه است/درماتم اوشیعه غمش بسیاراست/درقم همه مهر ووفامعصومه است/
دوباره انتظار
مردنم
تولدی دوباره نیست
این سرآغاز اما
مرا خواهد کُشت.
عدالت را بیاور.
و قاضی شو.
با هزار بار مُردن 
من دوباره زنده ام!
اگر قرمز نبودم
صورتی می شدم. 
تا نگویند که از عشق و جنون
نیلی شد!
تکه های وجودم 
در زیر پای توست.
امروز ظرفی آورده ام
تا تکه های وجودم را جمع کنم. 
گام که برداری
در پسِ گام هایت
غباری بر می خیزد
آن غبار
غرور سوخته ی من است!
اگر بیایی
چشم هایت را برایت آذین خواهم بست. 
با اشک هایم 
شهر دلت را خواهم شُست. 
پلک ه
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت مظلومانه حجت الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون:ایشان در شب قدر و پس از ساعاتی توسل و تضرع به لقاءالله پیوست و این نشانه پاداش بزرگ الهی به آن روحانی با اخلاص و پرتلاش است ان شاءالله.http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=42709
فارابی با جناب کلینی هم‌دوره است و با نائب سوم امام عصر(عج) گفت‌وگو دارد، با ابوجعفر فرات، وزیر شیعی دولت المقتدر بالله عباسی، کاملا رفیق است. جالب اینجاست وقتی این دوران می‌گذرد فارابی از بغداد کوچ می‌کند. یعنی دوران رحلت مرحوم کلینی و رفتن تفکر امامیه و با فراز و نشیب تاریخی بغداد، فارابی از این شهر می‌رود. چرا فارابی به سمت حمدانی‌ها می‌رود. |link|
تقدیر ماست آنچه نوشتند پیش از این 
فصلی هزار "شاید" و سالی پر از "اگر"
فردا به دوش می کشم اندوه کهنه را
فردا هزار و سیصد و ... اندوه تازه تر

شعر از محمود نگهداری

از زبان موسیقی بشنویم حال امروز و امسال مون رو :)
+ بشنویم از مرتضی احمدی 
دریافت

+ و بشنویم از بابک افرا
دریافت

پ ن: سالی که گذشت سال بد بود؛ سالی بد و بد، ز بد، بدتر بود...
پ ن2: موسیقی مرتضی احمدی نوعی هنر فولکلور است که یه مطلب در موردش خواهم نوشت در سال جدید ان شاءالله.
وبسایت پرووب پلاس زحمت کشیدن قالبی رو با مشخصاتی که داده بودم طراحی کردن و قرار دادن که خیلی با این کار بنده رو شرمنده کردن و تشکر میکنم.
قالب هم انصافا زیبا بود، بک گراند عالی، افکت هم عالی، توی ریسپانسیو هم عکس رو خوب نشون میداد. اما یکسری جزئیاتش هنوز جای کار داشت و سعی کردم کمی شخصی-سازی ترش کنم (در حدی نیست که دوباره زحمت بدم بهشون خودم باید یذره بالا پایین کنم طبق وسواسهای معمول! :)..) ولی  فعلا من همون قالب خودمو گذاشتم تا یکمی روی قالبی ک
به اسم اللّه، بخشنده و مهربان ❤️
اسم آنقدر مقوله‌ی مهمی هست که خدا هم پیام‌ها و حرف‌هایش را با اسم شروع کند... اسم خودش.
و انتخاب اسم مقوله‌ای است که من همیشه با آن درگیرم! از آنجا که وقتی مطلبی می‌نویسی، اسم و عنوان باید عصاره‌ای باشد از جان کلام مطلبت و من هم که عادت دارم وسط هر مطلبی میزنم به چند جادّه‌ی فرعی و آخرش انتخاب اسمی که تمام مطالب را نماینده باشد سخت می‌شود.
انتخاب اسم این وبلاگ امّا خیلی راحت بود! از ابتدا می‌دانستم که اینج
باسلام
این ترم به شدّت کارهام زیاد شده و توان به روز رسانی وبلاگ را ندارم.
البته این وبلاگ دیگر به روزرسانی نخواهدشد. (نظرات شما مشاهده و إن شاءلله تایید خواهدشد.)
ممنون که این مدّت ما رو تحمّل کردید.
إن شاءالله به زودی زود، دوباره درخدمت هستم. (با وبلاگی جدید و تخصصی‌تر)
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
#امیرالمؤمنین_علی_علیه_السلام 
#مرثیه 
#غزل
گویید به این طفلان من شیر نمی خواهم
این گونه یتیمان را دلگیر نمی خواهم
ای اهل وفا گویید با قوم جفا پیشه
بر دست یتیمانم زنجیر نمی خواهم
یک روز به ظرف شیر یک روز به ضرب تیر
خود شیر خدا هستم شمشیر نمی خواهم
از زینبم استقبال با سنگ نمی ارزد
از لشگرم استقبال با تیر نمی خواهم
ارکان نمازم را بی واهمه بشکافید
هنگام نماز امّا تکفیر نمی خواهم
تکریم کنم امروز در کوفه یتیمان را
کوفی ! ز یتیمانم تحقیر نمی خواهم
دل
یکم ربیع الاول باشد و حرمزیرِ سایه ی امام رضا جان ؛دو تا سجاده پهن کنیم رو به خداو کلام اللهی که بشود برنامه ی زندگیمانتو بگویی بلهمن بگویم بلهو بشویم «ما» همـدم و مَحـرم و همسـ(فــ)ــر یکدیگر ... تا بهشت ان شاءالله
                                               کدام آغاز ، زیباتر از آغازِ ما ...؟
تقریظ رهبر انقلاب بر رمان «آن مرد با باران می آید» منتشر شد: بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماههای آخر مبارزات نشان میدهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوانها و نوجوانهای امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان شاءالله.
خلوت نشین کوی مهدی بیقرار است/درفکروصل حضرت ودر انتظار است /هرنیمه شب با گریه اش اخلاص دارد/اندرتمنای عطای روزگاراست/سخت است در دنیا شرایط بهر مومن /بااشک چشمان بر ولایت رهسپار است /گنج بصیرت میبرد اورا به معراج/درانتظار مطلع الشمس نگار است /دشمن کنون مانند شمر ویک یزید است/بهر شکستش لشکرما بیشماراست/اندررکاب نائب مهدی ببین شور/دنیا مهیای طلوعی دربهاراست/اصلاح شرط بندگی باوصل مولاست/آمادگی شیعه سویش آشکار است/بهرظهورش گام آخر رخ نماید/شی
بخشی از لیست کشورهایی که تولیدات تلویزیونی و سینمایی‌شون ُ تماشا کرده‌م قطعاً رازی خواهدبود که با خودم به گور می‌برم. اما همیشه ترکیه رو گذاشته‌بودم به عنوان خط‌قرمز تباهی که نباید حالاحالاها ازش عبور کنم. [ :)) ]
و اگه الان می‌خوام اولین و [ان‌شاءالله] آخرین فیلم ترکی عمرم ُ ببینم، مسئولیتش فقط و فقط با لیست IMDb 250‌ ست. 
هردم پیام کربلااندر ولای رهبر است/نائب برای مهدی و وارث برپیغمبراست/آموخته هرجا حسین گنج ولایت محوری/اینک زنسل حضرتش برشیعیانش سروراست/ازبهراسلام نبی مولای ما شدمقتدا/تفسیرقرآن خدا محبوب قلب حیدر است/سیدعلی ازکربلابرما روایت میکند/بهرعزای نینواجاری زاشک کوثراست/درس بصیرت میدهد بر شیعیان باولا/دنیابداند دشمنش در هرکجایی ابتراست/اینک به عشق رهبری راه خمینی میرویم/ایران اسلامی ما مانندشمس وگوهراست/آماده شدعمارها اندررکاب حضرتش/سوی ظهو
شوق دیدار ولایت زمزم چشمان شود/باعث آرامش و دلداری انسان شود/برمسلمان حضرت او وارث پیغمبراست/یادمان ازعلی و همدم ایمان شود/دیده هابرنا شود تامحو رخسارولی است/محض نام حضرت اوشیعه را احسان شود/اوپیام کربلا رانصب دلهامیکند/دررکاب او مسلمان حامی قرآن شود/برنگار چشم مولاعشق معناگشته است/قلبها بایادمولا بازهم درمان شود/میرودراه خمینی جاودانه رهبری/اسوه خوبی ولایت ازبرایران شود/درجوارحضرت اوهست احساس صفا/بهردیدارنگارش چشمها گریان شود/نائب ص
در این ایّام ملّت عزیز ما به خاطر حوادث سیل دچار گرفتاری است و در
بخشی از موارد، مردم مصیبت‌زده‌اند؛ تلفات جانی یا خسارات، که امیدواریم
ان‌شاءالله به توفیق الهی، به کمک پروردگار، مسئولین محترم با پشتیبانی‌های
عظیم مردمی که بحمدالله تا امروز وجود داشته است، بتوانند بار سنگین این
حادثه را از دوش مردم ایران بردارند.
بحمدالله تلاش مردمی در این قضیّه تلاش خیلی خوبی بود. این، بار اوّل هم
نیست؛ در همه‌ی حوادث طبیعی و بلایای طبیعی، ملّت ایر

خیلی از فارسی زبان ها عبارت زیبای «ان شاءالله» را یک واژه یا کلمه می پندارند. در حالی که «ان شاءالله» فقط یک واژه نیست، بلکه یک شبه جملۀ عربی است (با ترکیبی از حرف و اسم و فعل) که ترجمۀ فارسی عامیانه اش می شود: «اگر خدا بخواهد» اما ترجمۀ دقیقترش می شود «اگر خدا اراده فرماید»
    شکل صحیح کتابت این جمله، همین جور است که ملاحظه فرمودید. اما متأسفانه خیلی از فارسی زبان ها سهواً آن را به صورت «انشاء ...» می نویسند که هم غلط نگارشی فاحش محسوب می شود
دلم دریا می خواهد دریای آبی  /  دلم کوه می خواهد کوه سنگی
دلم دشت می خواهد دشت پر ز لاله  /  دلم جنگل می خواهد جنگل سبز
دلم کویر می خواهد و شب کویر  /  شب بارش ستاره بر زمین
                 طبیعت زیبا می خواهد این دلم
خسته از آسمان غبار آلود شهرم  /  خسته از بوق و دود این ماشین ها
خسته از قفس های تنگ و تاریکم  /  در شهر نمی بینم جز شلوغی و دود و هیاهو
طبیعت دنج و زیبا می خواهم  /  آن شکوه بافرجام می خواهم
خسته ام از جفای این نامردمی ها  /  غروب دل انگیز
درنمازجمعه تاعطرولایت میرسد/شیعیان راگلفشانی برسعادت میرسد/وحدت وعزت سراسر مملو اندرزمین/سوی قلب مومنین گنج بصیرت میرسد/خطبه های جان فزایش زمزم دلدادگی است/جرعه ای ازپرتوحق برهدایت میرسد/ازبر قرآن وعترت جانفداآماده باش/لشکری اندرمصلی برامامت میرسد/ازبصیرتهای رهبرشیعه دراوج خروش/سوی نابودی دشمن با شجاعت میرسد/درشکوه وحدت آن بانگ پیروزی نگر/بهرتوحیدو پرستش یک عبادت میرسد/بینی دشمن به خاک وشیعیان درافتخار/زنگ نابودی شیطان باصلابت میرس
شرح دروس معرفت نفس 
استاد صمدی آملی
 حالا چه گرفتاری ای در این چهار مرغ است که باید آنها را بکشیم:
نماید هر یکی را پاره پاره            
 به هر کوئی نهد جزئی دوباره
 مصرع اول یعنی باید این اوصاف را از خود دور کنیم، و وقتی ان شاءالله از این اوصاف درآمدیم و به قللِ معرفتِ علمِ فکری و شهودی رسیدیم، ان شاءالله سرفراز می شویم، اسرارِ وجودیِ ما منکشف می شود و خودمان بر قله های معارف الهیه می نشینیم،چون از اوصاف الهی در می آییم. بعد به حیاتِ
ازنجف تاکربلابیعت فراهم میشود/درصفریادآوری چون ازمحرم میشود/آمده سجادوزینب شام را کرده خراب/کربلاصدچشمه گریه مثل زمزم میشود/شدحسین و یاورانش جاودان نینوا/اربعین پیمان شیعه بازمحکم میشود/گریه واشک وتوسل هم قدم بازائرین/باولایت مومنین راعشق همدم میشود/چشم زائرتا بیفتد بارگاه کربلا/قلب اوباشورمولا کاسه غم میشود/دلسپاری برولایت بابصیرت حاصل است/برلب عشاق آقاذکر مرهم میشود/این شکوه خالصانه برفرج آمادگی است/بهرمهدی و ظهورش چشم شبنم میشود/
شانه های دلربای یار میخواهم فقط
تکیه گاهی مثل یک دیوارمیخواهم فقط
مانده ام من بر سر یک اشتباه لعنتی
فندکی با چند نخ سیگار میخواهم فقط
در هوای سرد پاییز و به یادش نیمه شب
شاملو را با نوای تار می خواهم فقط
شک و تردیدی که افتاده به جانم اینچنین
جسم و روح یار را بسیار می خواهم فقط
سید امشب را به یاد یار نجوا می کند
باز هم یک کاغذ و خودکار می خواهم فقط
در آستان امامزاده سلیم دراز به دراز افتادم تا ان شاءالله نیم ساعت دیگه اذان بگن افطار کنم 
حال چشمام خوبه الحمدلله 
بالای کوه تهوع گرفته بودم! بس که عرق کردم صورتمو شستم و دو دقیقه نشستم خوب شدم 
اما الان دیگه بی حالم دوست دارم بخوابم 
دیشب تا ۶ صبح بیدار بودم و شش خوابیدم تا یک ظهر
دوست دارم رهبرم رادلبر پیغمبر است/دوست دارم رهبرم را وارث برحیدراست/ازتباراهل بیت و آیت خوب خداست/دوست دارم رهبرم راجلوه ای ازکوثراست/اوپیام کربلا را میدهدبرمسلمین/دوست دارم رهبرم راآسمان رااختراست/میرود راه امام وهرشهیدی باهدف/دوست دارم رهبرم راشیعیان راسروراست/دشمنان دین ماراباز رسوامیکند/دوست دارم رهبرم رادشمن اوابتر است/اسوه والگوی خوبی گشته آقا درجهان/دوست دارم رهبرم رابهر عالم گوهراست/شیعه باشدجانفدای حضرت سیدعلی/دوست دارم ره
یه فکرایی می کنم
بعد می بینم نه
من فقط و فقط وسیله م
و الا مگه من می تونم اگر خدا نخواد یک بار دیگه توفیق پیدا کنم مادری بشم برای عبد دیگرش؟
جوابش برام مشخصه.
من در نقش مادر، برای رسوندن بخشی از الطاف خدا به بنده ی لطیف و ظریف و معصومش، وسیله و رسول هستم.
یعنی همزمان درحال امتحان شدنم با او و هم درحال رساندن بخشی از رحمت خدا به اویم.
کم و کیف برآمدنم از عهده ی رسالت و نقشم، پاسخ مهمترین سوال این امتحان باید باشه.
پس وقتی بعضی فکرا میاد سراغم
بچه ر
گریه ی باشوق داردکوچه های انتظار/عشق مولابهرشیعه عزت است و افتخار/زمزم خوب پرستش یادمان مهدوی است/برترینِ حجت دین آن ولی کردگار/رو به اصلاح درونت تا کمال بندگی/اسوه باشدحضرت او در تمام روزگار/درجهان ازلطف مولا شیعه راآرامش است/دشمنانش خوار ورسوا درطفیل ذوالفقار/لشکر آماده باشش شیعه رامملوشده/از نسیم رحمت اومیرسدفصل بهار/اشک چشمان ولایی بروصالش رهگشاست/گشته خورشیدولایت روشن ازآن نگار/ازیمن یاازخراسان لشکرش سرمیرسد/دررکاب نائب او پربود
بسم الله الرحمن الرحیمسلام تصمیم گرفتم به امیدخدا تجربیات و مطالب جدیدی رو  که در زمینه های مختلف علی الخصوص دات نت  یاد می گیرم،دوشنبه ها و پنج شنبه های هر هفته  اینجا براتون به اشتراک بزارم ان شاءالله.  به امید خدا روزهای خوبی رو در کنار هم خواهیم داشت . 
فعلا یا علی 
به اسم اللّه، بخشنده و مهربان ❤️

اسم آنقدر مقوله‌ی مهمی هست که خدا هم پیام‌ها و حرف‌هایش را با اسم شروع کند... اسم خودش.
و انتخاب اسم مقوله‌ای است که من همیشه با آن درگیرم! از آنجا که وقتی مطلبی می‌نویسی، اسم و عنوان باید عصاره‌ای باشد از جان کلام مطلبت و من هم که عادت دارم وسط هر مطلبی میزنم به چند جادّه‌ی فرعی و آخرش انتخاب اسمی که تمام مطالب را نماینده باشد سخت می‌شود.
انتخاب اسم این وبلاگ امّا خیلی راحت بود! از ابتدا می‌دانستم که اینج
آن چه در پی می آید حاصل تحقیقات بنده می باشد.
در این تحقیقات توانستم به یک شکل کلی برای تنظیم تاریخ ایران، منطقه و جهان برسم.
در این جا فهرست مورد نظر از نظر خوانندگان می گذرد.
ان شاءالله که بتوانیم در این وبلاگ تمامی تاریخ ایران را منتشر کنیم.
ادامه مطلب
نیمه خردادآمد برشهیدانش سلام/آمده سوگ محرم ازبر داغ امام/انقلاب باخمینی گشت الگوی جهان/چون فضیلت رابه دنیاحضرتش کرده تمام/ازشهیدان خدایی درس عاشورابگیر/باولایت بهرخوبان میشود دنیابکام/حاصل خون شهیدان نهضت اسلامی است/ازخمینی بهر عالم آمده صدهاپیام/وارث پاک خمینی وشهیدان رهبر است/شیعه حیدرگرفته از خصال اومرام/زمزم خون شهیدان تاظهورمهدی است/ازبرای نائب اوکن دعای مستدام/
جمعه یعنی انتظار و انتظار و انتظار/کوشش بسیارخواهد دیدن روی نگار/سالها اندر فراقش چشمها یعقوبی است/یوسف زهرابیاید تاشود فصل بهار/هست آرامش همیشه یاداو اندرقلوب/ازوجود حضرت اوهست برپاروزگار/اندراین ماه مبارک وقت اصلاح درون/بادعاو باتوسل روبسوی کردگار/باولایت باش دائم تارسدآمادگی/حجت حق ناگهانی درجهان شدآشکار/تاظهورناب مهدی گامهای آخر است/بروجود نائب او شیعه دارد افتخار/
ظهر دختر خاله ام برام قیمه نذری آورد...حالا برا شب و فردا ظهر منتظر اون زرشک پلو با مرغ و قرمه سبزی هستم. میرسد ان شاءالله... 

+ از ظهر تا الان خواب بودم. و بازم بی حال و کسلم... گندش بزنن! :|

+ دلم دیدن یک عالمه از کنسرت های یانی رو میخواد. خیلی زیاد... خیلی یک عالمه ! ولی نتم اینجا خیلی ضعیفه. حتی یکیش هم بخواد با این نت دانلود شه اونقد طول میکشه که مطمئنا به جنون خواهم رسید و باید ببرنم ابن سینا اون وقت ! :(((

+ حالم یه جوریه ! :|نازنین میگه چجوری؟ میگم
اسوه ای برعشق وبرایمان بودسیدعلی/افتخارکشور ایران بود سیدعلی/رهبر فرزانه مااز تبار اهل بیت/درجهان آن آیت رحمان بود سیدعلی/مقتداوسروردین برمسلمانان امیر/آن ولی امر بر دوران بودسیدعلی/دشمنان رابابصیرت خوارورسواکرده است/آنکه دردل میکندطوفان بودسیدعلی/دررکابش صد هزاران لشکری از اتحاد/زمزم عشق همه چشمان بودسید علی/کن فدایی خویش رابر نائب صاحب زمان/برخمینی وارث جانان بودسیدعلی/چون شهیدان خدایی منتظر بهرظهور/سوی سختیهاهمان آسان بودسیدعلی/
گریه باشوق داردکوچه های انتظار/عشق مولابهرشیعه عزت است و افتخار/زمزم خوب پرستش یادمان مهدوی است/برترین حجت دین آن ولی کردگار/رو به اصلاح درونت تا کمال بندگی/اسوه باشدحضرت او در تمام روزگار/درجهان ازلطف مولا شیعه راآرامش است/دشمنانش خوار ورسوا درطفیل ذوالفقار/لشکر آماده باشش شیعه رامملوشده/از نسیم رحمت اومیرسدفصل بهار/اشک چشمان ولایی نائل صاحب زمان/گشته خورشیدولایت روشن ازآن نگار/ازیمن یاازخراسان لشکرش سرمیرسد/دررکاب نائب او پربودگنج ع
شیعه داردافتخاری باولایت همدم است/دیده اش درکوی مهدی چشمه های زمزم است/نیمه شبهادر پرستش بازغوغامیکند/قله وصل و کمالش بابصیرت محرم است/عاشق قرآن وعترت مومن اندر تراز/مثل عمار وابوذر برولایت مرهم است/کوچه های مهدویت مملو از یاوران/دردل هریک نگار وآیه های محکم است/اوج ظلم دشمنان راچشم باور میکند/دوره آخرزمان و قلبهاپرماتم است/دریمن ایران وبحرین درعراق وسوریه/چشمها سوی ظهورآن ولی عالم است/نائب صاحب زمان را لشکری از افتخار/دشمنان از ترس آقا
ما شروع کردیم. این کانال تا امروز وظیفۀ اطلاع‌رسانی نشست‌های خیز را داشت. از امروز اما تعدادی از حاضرین آن جلسات فارغ از وظایف دیگری که برای خود قائلیم و در جای دیگر ان‌شاءالله به آن می‌پردازیم بنا داریم آن چه فکر می‌کنیم باید گفت را از این کانال با این نام بگوییم
ادامه مطلب
من تو را میگذارم در چمدانی کهنه و حمل می‌کنم تا وقتی دوردست ترین سرزمین‌ها را پیمودم، گمان کنم در وطنم هستم. من از دریاهای زیادی عبور خواهم کرد، بیابان هایی را پشت سر خواهم گذاشت که تا چشم می بیند بیابانند و آنقدر دور خواهم شد که از آن شهر، تنها تو برای من بمانی.
من از آن آسمان تیره ، از خورشید بی رحم و سوزان، من از درختان بی ثمر خیابان ها،از دیوارهای سنگی و بغض آلود گذر خواهم کرد و بی آنکه بخواهم؛ یادی از آنها را تا ابد با خود خواهم داشت.من مرد
اندراین عیدمحمد قلب پرایمان شود/ازقدوم پاک احمد شیعه را احسان شود/گلفشان شدکل عالم بهرمیلادنبی/شادمان درعیدمولا کعبه ویزدان شود/جاهلیتهای زمانه رفت اندرمقدمش/چشم عشاق محمد ازشعف باران شود/اوولی اولیاء وافتخار خلقت است/یادگاران پیمبر عترت وقرآن شود/درمیان اهل بیتش صادق آل نبی است/اورئیس مذهب ما شیعه را جانان شود/همزمان میلاداحمد با امام صادق است/جاودان اسلام وشیعه درجهان آسان شود/هفته وحدت رسیده مسلمین راافتخار/درچنین ایام شادی دردها د
ای خوشاآدینه دردل عاشق مولا شدن/صبح جمعه ندبه خوان یوسف زهراشدن/سوی اصلاح درونت با ولایت محوری/جانفشان نائب او مرهم آقاشدن/دشمنان اهل بیت مصطفی راخوارکن/اسوه والگوی خوبی ازبر دنیاشدن/دررکاب رهبر خود مالک وعمارباش/دوستداربا ولای عترت وطاهاسدن/جسم وجان راکن قوی دل ازبرای حضرتش/قطره قطره جمع گشتن بهراو دریا شدن/درنمازجمعه مااز بصیرت یادکن/باولایت محویها سوی حق زیباشدن/شدخراسانی یمانی بهراو آماده باش/سوی سفیانی ملعون دشمنش هرجاشدن/خویش را
بعدروح الله رهبرحضرت سیدعلی است/مقتداو تاج کشورحضرت سیدعلی است/وارث پاک خمینی نائب صاحب زمان/اسوه والگو وسرورحضرت سیدعلی است/سیرت وسیمای ایشان یک نشان ازآفتاب/درجهان چون شمس واخترحضرت سیدعلی است/دشمنان رابا بصیرت اوشکستی داده است/دردل شیعه چودلبر حضرت سیدعلی است/از برپیرجماران ذکرزیبامیکند/برجهان یک گنج وگوهر حضرت سیدعلی است/در رکاب مهدویت شدمهیای ظهور/زمزمی از نسل کوثر حضرت سیدعلی است/
سردار جان 
شهید حاج قاسم سلیمانی عزیزم شهادتت را تبریک میگویم هر چند سخت و باور نکردنیست رفتنت از بین ما.
بغضی در گلو گرفته است امشب مرا و اشکهایی که می بارد
سخت است از دست دادنت.
امریکا این شیطان فاسد،به سزای اعمالش خواهد رسید
ان شاءالله
عشق خمینی درجهان آتشفشان قلبهاست/یک شمه ای ازکوثروازنسل پاک مصطفاست/روح ولایت محوری مملوکند روی زمین/اوحامی قرآن حق وارث برای مرتضاست/باشورعاشورائیان شدانقلابش جلوه گر/درجنگ باهردشمنی پیروز آن عبد خداست/ازرحلت جانسوزاو اینک گذشته سالها/عشق خمینی تاابد سرمایه ای در جان ماست/سوی شهیدانش درود وبرامام ماسلام/بعد خمینی رهبری ازبهرشیعه آشناست/سیدعلی شدوارثش هم نائب صاحب زمان/تاآن تجلی فرج رهبرهمیشه دلرباست/
ثبت تاریخ زمانه لحظه دیدار کرد/مرحبابررهبرما دشمنان را خوارکرد/اوزنسل آفتاب واهل بیت احمداست/مقتدای با بصیرت شیعه رابیدارکرد/حامی قرآن وعترت باسپهر سروری/ملتی راباولایت از عدو بیزارکرد/رهبرفرزانه ما میرود راه امام/باشهیدان خدایی بیعت ایثارکرد/اسوه کرده کشورماحضرت سید علی/ماندگاروجاودانه این همه آثارکرد/دشمنان کشورما غرب واسرائیل هست/ضربه شستی رانثارآن همه اشرار کرد/حضرت سیدعلی شد نائب صاحب زمان/دررکاب مهدویت ملتش رایارکرد/
جمعه هاچشمان مافرش ره صاحب زمان/خواهدآمدبا ظهورش درمیان شیعیان/ماه زیبای مبارک وقت اصلاح درون/حضرتش صالح بخواهد از صفوف مومنان/باندایی آسمانی میرسد جبریل حق/درشب قدری بیاید بهرمهدی یک نشان/نائب مولاهمیشه صد بشارت میدهد/وقت هم عهدی رسیده باولایت درجهان/قطره اشکت مثل باران میکند دل شستشو/مجلس شوری بپا شد بانوای عاشقان/زمزم دلهای عارف هست معراج وصال/کن دعابهرظهورحضرتش درهر مکان/
عشق ولایت میبرد دل راحریم کبریا/باشدولایت محوری هردم پیام نینوا/ازنسل پیغمبربودمانندکوثر رهبری/وارث برای مرتضی هم آیت خوب خدا/سیدعلی شدمقتدا ازبهر شیعه درجهان/آرامش ایرانیان تدبیر ایشان هرکجا/ازگوهراخلاص او گردیده میهن سرفراز/بهرنبرد دشمنان فرمانده کل قوا/الگوی کل مسلمین آن نائب صاحب زمان/گنج بصیرت ازدلش برمومنین گرددعطا/اینک بسیجیهای او اندررکابش دائما/توفیق داردهرکسی درقلب اوباشدولا/عشق نکوی رهبری ابتر کند هردشمنی/شورخمینی میدهد
بسم الله الرحمن الرحیم «طلبة شهید: حسین رستمیان» «ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم باَنّ لهم الجنّه یقاتلون فی سبیل‌الله فیقتلون و یقتلون…» (توبه / 11) بدرستیکه خداوند متعال می‌خرد از مردم و معامله می‌کند با مردم با نفسهایشان و اموالشان و در ازای آن خداوند به آنها بهشت عطا می‌کند پس کشته می‌شوند و می‌کشند... با درود و سلام به امام زمان(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و شهدای صدر اسلام تاکنون و اما امیدوارم که این انقلاب به انقلاب حضر
یک چیزهایی را می‌خواهید، و یک چیزهایی را می‌خواهید که بخواهید! برای مثال من می‌خواهم که سرعت و قدرت مطالبه‌ام باشد، در واقع گمان پیش‌فرضم این است که در پی اینان‌ام. اما به واقع به سمت انعطاف و استقامت می‌روم، یک‌جورهایی خواسته‌های خاموشی‌اند که زیر تمایل کاذب به نیرو و چابکی گم شده‌اند. هنر را می‌خواهم؛ آن هم با جان و دل، حال آن‌که نواختن را می‌خواهم که بخواهم، زیرا اولویت و دلدادگی‌ام جای دیگری‌ست و موسیقی به‌سان قلقلکی شیرین، ک
اربعین یعنی تمدن سازی عصر ظهور/دلسپاری برولایت باتجلای حضور/این شکوه کربلایی بی نظیر عالم است/بهرزوارحسینی دلبریها وغرور/اشک وغم همراه زینب نبنوایی میشود/حضرت سجاد داده شیعه رابرگ عبور/حاضردرکربلاهم اهل بیت مصطفی/قلب زهرا بهرزائر شادمان وپرسرور/گریه کن سوی حسینش مقتدای عالم است/کربلا و زینب او هست درراس امور/از تمام اهل عالم زائر کوی حسین/میشود اسلام وقرآن باولایت درصدور/از بصیرت شیعیانش ضربه بردشمن زدند/عاشقان کربلایی هست در اوج شعور/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها