نتایج جستجو برای عبارت :

نقد و نظر فیلم tumhari sulu

نام فیلم: Tumhari Sulu ژانر: درام ، کمدی کارگردان: Suresh Triveni ستارگان: Manav Kaul, Neha Dhupia, Vidya Balan محصول کشور: هند سال انتشار: ۲۰۱۷ امتیاز: ۷ از ۱۰ مدت زمان: ۱۵۰ دقیقه خلاصه داستان: ویدیا بالان در نقش یک زن خانه دار زیبا، مشتاق و شاد و خوش شانس در بمبئی است که زندگی روزمره خود را تغییر می دهد و اتفاقات غیر منتظره ای برایش به وجود می آید…
ادامه مطلب
نام فیلم: Tumhari Sulu ژانر: درام ، کمدی کارگردان: Suresh Triveni ستارگان: Manav Kaul, Neha Dhupia, Vidya Balan محصول کشور: هند سال انتشار: ۲۰۱۷ امتیاز: ۷ از ۱۰ مدت زمان: ۱۵۰ دقیقه خلاصه داستان: ویدیا بالان در نقش یک زن خانه دار زیبا، مشتاق و شاد و خوش شانس در بمبئی است که زندگی روزمره خود را تغییر می دهد و اتفاقات غیر منتظره ای برایش به وجود می آید…
ادامه مطلب
نام : غذای شما-Tumhari Sulu لینک IMDb امتیاز : 7.0 از 10 – میانگین رای 3,842 نفر کیفیت : 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DL موضوع : کمدی, درام،هندی فرمت : MKV حجم : 2.42 گیگابایت+1.22 گیگابایت+722 مگابایت مدت زمان: 150 دقیقه زبان: Hindi سال انتشار : 2017 صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : Suresh Triveni
~~~~~~~~
بازیگران : Vidya Balan , Manav Kaul , Neha Dhupia
~~~~~~~~
خلاصه داستان : ویدیا بالان در نقش یک زن خانه دار زیبا، مشتاق و شاد و خوش شانس در بمبئی است که زندگی روزمره خود را تغییر می دهد و اتفاقات غیر منتظره ای برایش
دانلود فیلم دوبله Tumhari Sulu 2017 با کیفیت عالی
دانلود فیلم غذای شما با دوبله فارسی
پیش نمایش فیلم اضافه شد
کیفیت WEB-DL 1080p اضافه شد

نام لاتین فیلم : Tumhari Sulu
نام فارسی فیلم: غذای شما
سال انتشار فیلم: 2017
ژانر(موضوع): درام  | کمدی
ستارگان: Manav Kaul, Neha Dhupia, Vidya Balan
کارگردان: Suresh Triveni
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان فیلم: 150 دقیقه
کیفیت: WEB-DL 1080p+WEB-DL 720p+WEB-DL 480p
حجم فیلم: 700+1200+2400 مگابایت
فرمت فیلم: MKV
اطلاعات بیشتر: ⇔ IMDB
محصول کشور:
دانلود فیلم Tumhari Sulu 2017 دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DL
دوبله فارسی فیلم Tumhari Sulu غذای شما سال 2017
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : غذای شما-Tumhari Suluلینک IMDbامتیاز : 7.0 از 10 – میانگین رای 3,842 نفرکیفیت : 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DLموضوع : کمدی, درام،هندیفرمت : MKVحجم : 2.42 گیگابایت+1.22 گیگابایت+722 مگابایتمدت زمان: 150 دقیقهزبان: Hindiسال انتشار : 2017صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : Suresh Triveni
~~~~~~~~
بازیگران : Vidya Balan , Manav Kaul , Neha Dhupia
ا
داستان درباره زنی متاهل به نام سولوئه که پدر و خواهرهاش مدام تحقیرش می کنن اما اون اصلا به این صحبت ها توجهی نمی کنه و ادامه می ده! سولو مصمم تر از این حرفاست. (این اخلاقشو دوست داشتم!) بعد سعی می کنه یه شغل برا خودش دست و پا بکنه و پاش به یه دفتر رادیویی می رسه...
حالا جدای از اینکه کارش یعنی در واقع اونجوری که قرار بود کار رو پیش ببره دوست نداشتم و مطابق با فرهنگ ما هم نیست و حتی پذیرشش برای یه هندی هم راحت نیست اما ویدیا بالان بی نهایت خوب نقشش رو
یا قبیل

سلام :)

در مورد این فیلم توی وب مهناز  درموردش خونده بودم. جذبش شده بودم ( همچین میگم انگار فرقه ای، چیزیه :)) )
در طرحِ دوشنبه سوری همراه اول (:دی) که اینترنت داد بهم، این فیلم رو با یه کارتون که یه نفر دیگه معرفی کرده بود دانلود کردم.
در راه رفتن به سفرمون، شروع کردم به دیدنش.( در راه برگشت هم که گفتم داشتم کتاب میخوندم :)) همچین مفید استفاده میکنم از مسیر های رفت و برگشت :)) )

اول خلاصه:
سولو که توسط خانواده و مخصوصا خواهر های دوقلو اش

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاه‌ نوشت‌های تبلورمهر